Ripple Fiyat Analizi: XRP Hangi Yönde İlerleyecek?

  • Yakın gelecekte XRP’nin fiyatında düşüşlerden daha çok artış görmemiz mümkün.
  • 14 Aralık ve 6 Şubat arasında XRP, boğaların görünüşte bir koşu gerçekleştirmek üzere inşa etmek için kullandıkları bir fiyat noktası olan 0.3 Dolarlık çizginin altındaki dip bir fiyatı gördü.

XRP/USD Uzun Vadeli Trend Bölgesi

Yayılım Bölgeleri: 0.40 Dolar, 0.45 Dolar, 0.50 Dolar

Birikim Bölgeleri: 0.20 Dolar, 0.15 Dolar, 0.10 Dolar

XRP’nin fiyatı, 0.3 Dolar işaretinin altında daha düşük fiyatlar görüyor. 8 Şubat’ta kripto para birimi 14 günlük SMA’sına karşı durdu ve o noktadaki fiyatı aşmasına rağmen, 50 günlük SMA ortalamasını geçemedi.

TradingView’in XRP Grafiği

Şu anda, fiyat hala her iki SMA’lar arasında bulunan bir aralıkta. 14 günlük SMA, 0,3 Dolara yakın durumda bulunuyor. 50 günlük SMA ise 0,35 Dolara yakın bir konumda bulunuyor. Stokastik Osilatörler yaklaşık 20 aralığında ve 40 aralığına doğru hareket gerçekleştirerek çapraz çizgi çiziyor. Bu, yakın gelecekte XRP’nin fiyatında düşüşlerin üzerinde artışlar görmemiz anlamına geliyor.

14 Aralık ve 6 Şubat arasında XRP, boğaların bir koşu gerçekleştirmek için toplandıkları bir fiyat noktası olan 0.3 Dolarlık çizginin altına düştü. Yatırımcılar kripto para birimine yatırım yapmayı düşünebilirler.

Ripple son günlerde dev OTC hamleleriyle gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Ripple ayrıca kripto para piyasasında da en büyük ikinci oyuncu olmayı sürdürüyor. Elinde 60 Milyara yakın XRP bulunan Ripple, zaman zaman ortaklarına ve büyük şirketlere satış gerçekleştiriyor.

Yazının yazıldığı sırada XRP 24 saatlik veriye göre % 1,38’lik bir düşüş yaşayarak 0.30 Dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

http://platform.twitter.com/widgets.js

Crypto Destroyer

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.